-
Відкриті торги
-
КЕП
Сироватки
Оголошено тендер
33 300.00
UAH
Номер:
e4d4a2af4264434ebc6d33c4d5ba8c09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-03-013411-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Покровська міськрайонна філія ДУ "Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м.Покровськ, вул.Поштова, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
33 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сироватки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.02.2021 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума33 300.00 UAH