• Відкриті торги
  • КЕП

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори

25 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ead1979b60ea4659b5ede6974bf3e43a
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-011058-b-b1
Замовник: ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БУРЯ РОЗА МИКОЛАЇВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 12
Дата підписання: 29.06.2021 08:00
Період дії договору: 29.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 25 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 25 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Код ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Кількість 9 найменувань
Період постачання 17.06.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Поштова, буд.15 На карті