• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

компютерне обладнання (компютерні класи)

Завершена

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 500.00 UAH
Номер: 5b15c0d822ff433fbf830ed64e82b73f
Внутрішній номер закупівлі: 9900325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-010133-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Любов Беспалько +380665580497 kyubrvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 500.00 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 15:04 - 26.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2021 15:04 - 05.06.2021 10:31
Аукціон: 07.06.2021 12:52 - 07.06.2021 13:13
Період кваліфікації: 07.06.2021 13:13 - 10.06.2021 15:45
Період завантаження договору: 10.06.2021 15:45 - 30.06.2021 15:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
компютерне обладнання (компютерні класи)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 комплект
Період постачання 10.06.2021 - 15.08.2021
Місце постачання 71001, Україна, Запорізька область, смт Більмак, вул Центральна,52 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Бур'ян ВІталій Віталійович"

Оскарження: 10.06.2021 15:45 - 21.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 847 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
847 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2021 15:45
Відповіді на вимоги 11
Документи 41
Скарги 0
ФОП "ЗАМКОВИЙ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ"
Початкова пропозиція 849 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
849 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 48abe6018c4b41048678bb10b20e3dab
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-010133-b-b1
Постачальник: ФОП "Бур'ян ВІталій Віталійович"
Номер договору: 7
Сума договору: 847 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.06.2021 10:20
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №7 від 22 06 2021 ФОП Бурян ВВ.pdf
pdf
додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s