-
Відкриті торги
-
КЕП
компютерне обладнання (компютерні класи)
Оголошено тендер
850 000.00
UAH
Номер:
9dc76a8135aa48419c741e8ad7af0a28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-17-007271-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38626466
-
Адреса:
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький р-н, смт Більмак, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38626466
-
Адреса:
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький р-н, смт Більмак, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
компютерне обладнання (компютерні класи)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.05.2021 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описдодаткові кошти, вільні залишки освітньої субвенції
Сума850 000.00 UAH