• Відкриті торги
  • КЕП

компютерне обладнання (компютерні класи)

847 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 48abe6018c4b41048678bb10b20e3dab
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-010133-b-b1
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ГРУПА З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ" БІЛЬМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛЬМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ФОП "Бур'ян ВІталій Віталійович"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 7
Дата підписання: 22.06.2021 10:20
Період дії договору: 22.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 847 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 847 500.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
компютерне обладнання (компютерні класи)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 комплект
Період постачання 10.06.2021 - 15.08.2021
Місце постачання 71001, Україна, Запорізька область, смт Більмак, вул Центральна,52 На карті

Внесені зміни

    Номер: 74c3c98b328f4aa8ab44ca916288d2cd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Заміна Монітора BenQ GW2283 Black на аналогічний виріб, який має кращі характеристики, без збільшення суми договору, в кількості 30 штук, а саме: Монітор iiyama X2283HS-B5.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.06.2021 12:52
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s