• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації) ультразвукова діагностична система експертного класу

Завершена

4 670 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 350.00 UAH
Номер: ecd1f0973cfe4c589659173c5097411c
Внутрішній номер закупівлі: 9894555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-001170-c   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Кринична Світлана Володимирівна 380573494215 plan_ionx@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 670 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 23 350.00 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 12:31 - 07.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2021 12:31 - 17.06.2021 14:00
Період прекваліфікації: 17.06.2021 14:02 - 24.06.2021 00:00
Аукціон: 24.06.2021 14:11 - 24.06.2021 14:32
Період кваліфікації: 24.06.2021 14:32 - 25.06.2021 10:54
Період завантаження договору: 25.06.2021 10:54 - 15.07.2021 10:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ультразвукова діагностична система експертного класу
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 комплект
Період постачання до 27.12.2021
Місце постачання 61103, Україна, Харківська область, Харків, в'їзд Балакірєва, 1 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Астріум"

Оскарження: 25.06.2021 10:54 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 4 650 000.00 UAH з ПДВ /
4 650 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.06.2021 11:22
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2021 10:54
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОРТОІМПЕКС"
Початкова пропозиція 4 665 000.00 UAH з ПДВ /
4 665 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.06.2021 11:21
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: d7aa4c833a1c48e196282b4638572976
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-001170-c-b1
Постачальник: ТОВ "Астріум"
Номер договору: 34-об
Сума договору: 4 650 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 06.07.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 34-об.pdf
pdf
Додаткова угода №1 к Договору № 34-об (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s