-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації) ультразвукова діагностична система експертного класу
Оголошено тендер
4 670 000.00
UAH
Номер:
06a57edd1b914edeb488896a04da7cc9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-17-000899-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 670 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації) ультразвукова діагностична система експертного класу
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
17.05.2021 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 670 000.00 UAH