-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації) ультразвукова діагностична система експертного класу
4 650 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7aa4c833a1c48e196282b4638572976
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-17-001170-c-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Контактна особа:
Кринична Світлана Володимирівна 380573494215 plan_ionx@ukr.net
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Астріум"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33603690
-
Контактна особа:
Щинович Людмила Григорівна +380444667765 astrium@ukr.net
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, місто Київ, бульвар Шевченка Тараса, будинок 36-А, кв.6
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
34-об
Дата підписання:
06.07.2021 00:01
Період дії договору:
06.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
4 650 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 650 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ультразвукова діагностична система експертного класу
×
-
НК 024:2019:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДУ "ІЗНХ ім. В.Т. Зайцева НАМНУ"
IBAN:UA848201720343180004000001468
ТОВ "АСТРIУМ"
IBAN:UA853204780000026001924434128
Сума
4650000.00 UAH
Статус
Оплачений
17.08.2021 11:30
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
81f7c16441464cacacd07833be08b776
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.п.3 п.5 ст.41 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано