• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легковий автомобіль згідно із технічним завданням

Легковий автомобіль згідно із технічним завданням - 2 одиниці. Більш детально в Додатку 1 тендерної документації.Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги) - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Завершена

620 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
Номер: 1746186d0dc544d0b76fc244c92d2e2f
Внутрішній номер закупівлі: 9891308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-003841-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Журавель Максим Валентинович 380636409639 sm_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 100.00 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 11:12 - 23.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2021 11:12 - 02.06.2021 00:00
Аукціон: 02.06.2021 11:20 - 02.06.2021 11:41
Період кваліфікації: 02.06.2021 11:41 - 03.06.2021 11:17
Період завантаження договору: 03.06.2021 11:17 - 23.06.2021 11:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль згідно із технічним завданням
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "Полтава-Авто"

Оскарження: 03.06.2021 11:17 - 14.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 619 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
619 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2021 11:17
Відповіді на вимоги 11
Документи 54
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАВОД АВТОСНАБ"
Початкова пропозиція 620 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
620 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 2699b207d5c5431394f5434b227eb4ee
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-17-003841-b-b1
Постачальник: ПРАТ "Полтава-Авто"
Номер договору: № 414308-Y06901/123
Сума договору: 619 890.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 516 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 16.06.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір автомобілі.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s