-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль згідно із технічним завданням
Договір купівлі - продажу
619 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
2699b207d5c5431394f5434b227eb4ee
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-17-003841-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055229
-
Контактна особа:
Журавель Максим Валентинович 380636409639 sm_centr@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРАТ "Полтава-Авто"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03118340
-
Контактна особа:
Катеринич +380675500813 i.katerinich@pauto.poltava.ua
-
Адреса:
36028, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Великотирнівська 1
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Опис:
Договір купівлі - продажу
Номер договору:
№ 414308-Y06901/123
Дата підписання:
16.06.2021 10:00
Період дії договору:
16.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
619 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 315.00 UAH)
Оплачено:
619 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 315.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль згідно із технічним завданням
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 1
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6085bd7b1cd2410c9102d3f51065a7bc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди № 1/127 від 30.06.2021 року. Сума договору після внесення змін: без змін. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: без змін.
Номер додаткової угоди:
№ 1/127
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 10:00
Статус:
Опубліковано