• Відкриті торги
  • КЕП

Легковий автомобіль згідно із технічним завданням

Оголошено тендер

620 000.00 UAH
Номер: 71c4c8218589487eb1cb6ebcc52a61c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-17-004156-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Легковий автомобіль згідно із технічним завданням
Примітки: Місцезнаходження замовника - Україна, 20700, Черкаська обл., місто Сміла, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 1. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги) - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. (повторно)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.05.2021 11:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума620 000.00 UAH