-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) код ДК 021:2015 - 03410000-7
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-011900-b
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 400.00 UAH
Номер:
f34d4005d4cd49fd87c9d644c81b5521
Внутрішній номер закупівлі:
9838441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-12-011900-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Коберник +380975920564 kobernik_lk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 400.00 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 16:14 - 21.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2021 16:14 - 31.05.2021 16:14
Аукціон:
01.06.2021 14:01 - 01.06.2021 14:40
Період кваліфікації:
01.06.2021 14:40 - 07.06.2021 09:51
Період завантаження договору:
07.06.2021 09:51 - 27.06.2021 09:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (паливна деревина)
Кількість
940 метри кубічні
Період постачання
до 14.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЧОРНА МАРИНА ЄВГЕНІЇІВНА"
Оскарження: 02.06.2021 16:47 - 13.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3546905061
-
Контактна особа:
Марина Чорна +380932815905 myachnik@mail.ua
-
Адреса:
12431, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Піски, ПРОВУЛОК 2-Й ЛЕНІНСЬКИЙ, будинок 10
Оскарження: 02.06.2021 16:47 - 13.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
611 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
611 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.06.2021 16:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
37
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Луговий Сергій Васильович
Оскарження: 04.06.2021 16:04 - 15.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2377200673
-
Контактна особа:
Луговий Сергій 380988715913, 380988715913 lugovoysergey13@gmail.com
-
Адреса:
63332, Україна, Харківська область, Красноградський район, село Піщанка, вул.Жовтнева, буд.51
Оскарження: 04.06.2021 16:04 - 15.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
637 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
626 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.06.2021 16:04
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Оскарження: 07.06.2021 09:51 - 18.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Андрей Коверзюк +380978203014 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулинський район, селище міського типу Пулини, ВУЛИЦЯ М. ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 24
Оскарження: 07.06.2021 09:51 - 18.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
659 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
626 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.06.2021 09:51
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41827243
-
Контактна особа:
Левченко Віталій Анатолійович +380967038594 levchenko002@ukr.net
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця ,Велика Бердичівська , буд. 112.
Початкова пропозиція
673 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
670 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ФОП "СЄМІКІН ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3375004254
-
Контактна особа:
Олександр Сємікін +380961977388 drovafop@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, будинок 54, квартира 10
Початкова пропозиція
679 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
673 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd4ff8fd298d462e9013990d8a067480
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-12-011900-b-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Андрей Коверзюк +380978203014 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулинський район, селище міського типу Пулини, ВУЛИЦЯ М. ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 24
Номер договору:
100
Сума договору:
626 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
522 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.06.2021 14:02
Статус:
Виконаний