-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) код ДК 021:2015 - 03410000-7
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-011900-b
Завершена
680 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 400.00 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 16:14 - 21.05.2021 00:00
Відповідь надана
Відсутній додоток 6,7
Номер:
d700b82d876d409ea03e91f36f55d6dd
Дата опублікування:
19.05.2021 10:10
Опис:
Згідно тедерноі документаціі повинен бути додаток 6, додаток 7, але іх немає доданих. Просимо внести зміни і додати додатки 6 і 7.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику, ми дуже вдячні Вашій зацікавленості закупівлею! Так як у пункті 3.5 тендерної документації забезпечення тендерної пропозиції не вимагається та в пункті 6.6 забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається тому додаток 6,7 Учасником у складі своєї тендерної документації не надається.
Дата відповіді:
19.05.2021 10:58