• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (паливна деревина) код ДК 021:2015 - 03410000-7

626 600.00 UAH з ПДВ
Номер: cd4ff8fd298d462e9013990d8a067480
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-12-011900-b-b1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору: 100
Дата підписання: 24.06.2021 14:02
Період дії договору: 24.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 626 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 433.33 UAH)
Оплачено: 626 598.39 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 104 433.06 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (паливна деревина)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 940 метри кубічні
Період постачання до 14.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації