• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Завершена

199 210.88 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.05 UAH
Номер: dfabaa9002614bc4bddab474f5fb7560
Внутрішній номер закупівлі: 9814275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-11-001625-c   
Замовник: Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Ташева Катерина Василівна +380612862586 oberig9@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 199 210.88 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 996.05 UAH
Період уточнення: 11.05.2021 14:46 - 17.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2021 14:46 - 27.05.2021 14:51
Аукціон: 28.05.2021 15:30 - 28.05.2021 15:51
Період кваліфікації: 28.05.2021 15:51 - 01.06.2021 15:46
Період завантаження договору: 01.06.2021 15:46 - 21.06.2021 15:46
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.08.2021
Місце постачання 69067, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.О.Невського, 87А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОМІН"

Оскарження: 01.06.2021 15:46 - 12.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 194 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
154 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.06.2021 15:46
Відповіді на вимоги 11
Документи 30
Скарги 0
ФОП "ТКАЧЕНКО ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ"
Початкова пропозиція 189 006.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 15
Скарги 0

Контракти

Номер: 72d31b6fc74e4dfcaf1a49165b5726c9
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-11-001625-c-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОМІН"
Номер договору: 98
Сума договору: 147 542.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.06.2021 00:00 - 31.08.2021 23:59
Дата підписання: 17.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 98 ремонт.pdf
pdf
дод.угода 98.pdf
pdf
додугода _2 до 98.pdf
pdf
98 гідромін.pdf
p7s
sign.p7s