-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
199 210.88
UAH
Номер:
fd9a9f18e024408e9e0643877d9df9b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-11-001570-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520842
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520842
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 210.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2021 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 210.88 UAH