-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-003008-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Оригінали документів, які були надані Учаснику сторонніми підприємствами, установами, організаціями, супровідна документація і друкована література, яка надається Учасником торгів, можуть бути викладені іншою мовою за умови, що до неї буде додаватися точний переклад українською мовою.
Завершена
562 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 810.50 UAH
Номер:
30c48b3a96714f46a88d5634efe91e06
Внутрішній номер закупівлі:
9808019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-11-003008-a
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кобзар Анна Валентинівна +380554245720 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 810.50 UAH
Період уточнення:
11.05.2021 11:20 - 17.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2021 11:20 - 27.05.2021 00:00
Аукціон:
27.05.2021 12:18 - 27.05.2021 12:45
Період кваліфікації:
27.05.2021 12:45 - 02.06.2021 13:11
Період завантаження договору:
02.06.2021 13:11 - 22.06.2021 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата природного газу за цим Договором здійснюється Споживачем за фактично спожитий природний газ у строк, визначений у рахунку та акті приймання передачі поставленого товару, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання Споживачем рахунка/акту приймання-передачі, підписаного Сторонами, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за природний газ здійснюється протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
51100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Оскарження: 02.06.2021 13:11 - 13.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Оскарження: 02.06.2021 13:11 - 13.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
509 978.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
509 978.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2021 13:11
Відповіді на вимоги
11
Документи
79
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Ліскович Ірина Василівна 380674704490 igc.irinal@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Початкова пропозиція
536 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
533 739.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ЮГ-ГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Тина Франкова +380503991700 office@ug-gaz.com
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1, КАБІНЕТ 303
Початкова пропозиція
545 748.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
536 488.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d2649b1a2b046ef9da564c1a059b849
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-11-003008-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Номер договору:
1060006
Сума договору:
191 019.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
159 182.91 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
16.06.2021 00:00
Статус:
Розірваний