-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
191 019.48
UAH з ПДВ
Номер:
3d2649b1a2b046ef9da564c1a059b849
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-11-003008-a-b1
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Олешківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Контактна особа:
Кобзар Анна Валентинівна +380554245720 cyrddi@ukr.net
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Олешки, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1060006
Дата підписання:
16.06.2021 00:00
Період дії договору:
16.06.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
191 019.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 836.57 UAH)
Оплачено:
191 019.48 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 836.57 UAH)
Причини розірвання договору:
згідно Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022р. є можливість укласти договір за ціною набогато нижчою
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
51100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КЗ ХОР "ОДБІ"
IBAN:UA098201720344210003000050583
ТОВ "Енера Вiнниця"
IBAN:UA913204780000026007924865951
Сума
46351.81 UAH
Статус
Оплачений
20.10.2021 10:59
Док-ти
1
КЗ ХОР "ОДБІ"
IBAN:UA098201720344210003000050583
ТОВ "Енера Вiнниця"
IBAN:UA913204780000026007924865951
Сума
116297.55 UAH
Статус
Оплачений
04.11.2021 09:59
Док-ти
1
КЗ ХОР "ОДБІ"
IBAN:UA098201720344210003000050583
ТОВ "Енера Вiнниця"
IBAN:UA913204780000026007924865951
Сума
28370.12 UAH
Статус
Оплачений
24.09.2021 12:14
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна №11 11
- Зміна №12 12
- Зміна №13 13
- Зміна №14 14
- Зміна №15 15
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
1feb14f4742d474fa0e450f71a2c86ee
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
5fa0d5835e984797bab07565e6eed710
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
fc30db19de9e4215a1fc2127355d81e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
55df5eeb90d0480cb3a981f41b478ed3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cfcc685b85fd41f8b97b29a780de66ae
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0e975510e7444be68f1e1a6f4d6094eb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
16.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e5eef2879d2648e2a57ee24df6f58489
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
17.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
766fc879d09a4dada0e87da585e00136
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли зогди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
23.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3a56639c0dfb49b6a5d7638b91e86709
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
24.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e81f2aad444f413582ce154323dc72f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди збільшити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
27.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
4b049e905694498a9d7b3326083729cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
28.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
cc209156e5ea430d9f00cc1f66b2e865
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
12
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2f4cb79dd36648f98bd62c8218600187
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди у зв'язку з різким коливанням ціни на ринку змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
05.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ced280c964f24b18b6a21de97b937c78
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди у зв'язку з різким коливанням ціни газу на ринку змінити ціну за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
14
Дата внесення змін до договору:
06.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0ddbaff39d00448cbe8f7b7743da6145
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони Договору дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі у зв'язку з розірванням Договору
Номер додаткової угоди:
15
Дата внесення змін до договору:
03.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано