• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Оригінали документів, які були надані Учаснику сторонніми підприємствами, установами, організаціями, супровідна документація і друкована література, яка надається Учасником торгів, можуть бути викладені іншою мовою за умови, що до неї буде додаватися точний переклад українською мовою.

Завершена

562 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.50 UAH
Період уточнення: 11.05.2021 11:20 - 17.05.2021 00:00
Відповідь надана

щодо ціни

Номер: 160743032f5a40d490b8c35b9fa941be
Дата опублікування: 14.05.2021 16:42
Опис: Доброго дня! Шановний Замовнику. Ціна за одиницю товару Вашої закупівлі становить 9,00 грн/м. куб. Разом з тим, повідомляємо, що наразі середньо ринкова ціна на прородний газ по Україні становить 10,00-11,00 грн/м. куб. Оскільки, зазначена Вами ціна є надто низька, і постачання по зазначеній Вами ціні неможливе жодним із постачальником, просимо внести відповідні зміни щодо ціни, щоб не допустити зриву закупівлі. Дякуємо!
Відповідь: Дякуємо, нами буде внесено зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 17.05.2021 12:05