-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002965-a
Завершена
49 397 433.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 246 987.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 246 987.17 UAH
Номер:
29b58fc36da14f1f8e86d137f16ff17f
Внутрішній номер закупівлі:
9801828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-002965-a
Замовник:
Відділ капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Марухненко +380312615516 ukb.olya@gmail.com http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
49 397 433.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
246 987.17 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
245 000.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 23:50 - 15.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 23:50 - 25.05.2021 00:01
Аукціон:
26.05.2021 11:02 - 26.05.2021 11:35
Період кваліфікації:
26.05.2021 11:35 - 02.06.2021 16:57
Період завантаження договору:
02.06.2021 16:57 - 22.06.2021 16:57
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписЗамовник має право надавати Підряднику попередню оплату для виконання робіт по об’єкту у розмірі, який не може перевищувати 30 відсотків вартості річного обсягу робіт, строком не більше трьох місяців, відповідно до постанови КМУ від 04.12.2019 р. №1070, з урахуванням обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 (зі змінами), шляхом спрямування бюджетних коштів Підряднику на небюджетний рахунок, відкритий на його ім’я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів Підрядником виключно на цілі, визначені умовами договору, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються Замовником відповідно до взятих бюджетних зобов’язань в межах бюджетних асигнувань (ст.49 Бюджетного Кодексу України), виключно в межах відповідних фактичних надходжень (ст.48 Бюджетного Кодексу України) на підставі форми № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт», форми № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», Договірної ціни та рахунку на оплату робіт проміжними платежами в міру виконання робіт.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.04.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ "КВАДРАТНИЙ МЕТР"
Оскарження: 28.05.2021 17:20 - 08.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39895340
-
Контактна особа:
ГРИЦИК ЄВГЕН ЯРОСЛАВОВИЧ 380673770000, 380673770000, kvdratnijmetr@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 36
Оскарження: 28.05.2021 17:20 - 08.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
39 517 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 517 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.05.2021 17:20
Відповіді на вимоги
13
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "КАРПАТ-ГРУП"
Оскарження: 02.06.2021 16:57 - 13.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906026
-
Контактна особа:
Павло Паліюк +380960303453 karpat.grup.ltd@gmail.com
-
Адреса:
90442, Україна, Закарпатська область, Хустський район, село Боронява, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА , будинок 28
Оскарження: 02.06.2021 16:57 - 13.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
45 532 783.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 532 783.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2021 16:57
Відповіді на вимоги
13
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42073537
-
Контактна особа:
Савко Василь Петрович +380989648257 mr.vasilysavko@gmail.com
-
Адреса:
89440, Україна, Закарпатська область, Великі Лази, Першотравнева, 3
Початкова пропозиція
47 132 912.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 885 924.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
166
Скарги
0
ТОВ "АБК "ГРАФЕКС""
×
-
Код ЄДРПОУ:
42603848
-
Контактна особа:
Тарас Стадницький +380501950134 archytec@ukr.net
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, Великоберезнянський район, селище міського типу Великий Березний, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 45
Початкова пропозиція
47 305 062.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
47 058 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
193
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1581dae18e448ffbc618bbdf67d47b7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-002965-a-b1
Постачальник:
ТОВ "КАРПАТ-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906026
-
Контактна особа:
Павло Паліюк +380960303453 karpat.grup.ltd@gmail.com
-
Адреса:
90442, Україна, Закарпатська область, Хустський район, село Боронява, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА , будинок 28
Номер договору:
13
Сума договору:
45 532 783.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
37 943 986.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2021 00:00 - 01.03.2023 00:00
Дата підписання:
18.06.2021 15:52
Статус:
Розірваний