-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Оголошено тендер
49 397 433.00
UAH
Номер:
7064c09732c243eeb6977f4c25f4d0d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-06-009561-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
49 397 433.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
06.05.2021 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума49 397 433.00 UAH