-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
45 532 783.20
UAH з ПДВ
Номер:
f1581dae18e448ffbc618bbdf67d47b7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-002965-a-b1
Замовник:
Відділ капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Контактна особа:
Ольга Марухненко +380312615516 ukb.olya@gmail.com http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КАРПАТ-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41906026
-
Контактна особа:
Павло Паліюк +380960303453 karpat.grup.ltd@gmail.com
-
Адреса:
90442, Україна, Закарпатська область, Хустський район, село Боронява, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА , будинок 28
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
18.06.2021 15:52
Період дії договору:
18.06.2021 00:00 - 01.03.2023 00:00
Сума договору:
45 532 783.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 588 797.20 UAH)
Оплачено:
11 765 906.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 960 984.33 UAH)
Причини розірвання договору:
Відповідно до п.70 та абзацу 7 пункту 73 Договору та листа ТОВ «КАРПАТ-ГРУП» від 28.02.2023 року № 35/02 Сторони погодили питання про розірвання Договору за взаємною згодою Сторін.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» - «Нове будівництво комунального закладу дошкільної освіти на 150 місць у с. Заріччя, вул. Центральна, Іршавського району Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45210000-2 - Будівництво будівель)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
813ddd680c98454590011bb59e321884
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ураховуючи абз. 6 п. 7 ч. 1 Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», адресу розташування об’єкта зазначену в п. 3 Договору викладено в новій редакції.
Ураховуючи відсутність, станом на сьогодні, дозволу на початок будівельних робіт, деталізований календарний графік виконання робіт викладено у новій редакції, без коригування загального терміну виконання робіт.
Пункт 54 Договору доповнено посиланням на Постанову Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року №1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 17:36
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4420c25444e9407393eeaee200caca5c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та
строку виконання зобов’язань без більшення суми,
визначеної в договорі про закупівлю, у зв'язку з
виникненням обставин непереборної сили (лист
Торгово-промислової палати України від 28.02.2022
року № 2024/02.0-7.1)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.03.2022 11:18
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
6380681c43864a2f9eaa664fc793f171
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору у зв'язку з відсутністю фінансування, без збільшення суми договору
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
03.10.2022 14:57
Статус:
Опубліковано