-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Одяг спортсменів секції велоспорту
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-009410-b
Одяг спортсменів секції велоспорту
Завершена
162 407.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 812.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 812.03 UAH
Номер:
b372eb7c09a5447eba4dc36f6e65acac
Внутрішній номер закупівлі:
9801537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-009410-b
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
162 407.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
812.03 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 20:11 - 14.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 20:11 - 24.05.2021 00:00
Аукціон:
24.05.2021 13:56 - 24.05.2021 14:17
Період кваліфікації:
24.05.2021 14:17 - 25.05.2021 12:56
Період завантаження договору:
25.05.2021 12:56 - 14.06.2021 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Одяг спортсменів секції велоспорту
Кількість
37 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ФІЛІН ЄВГЕН ДМИТРОВИЧ
Оскарження: 25.05.2021 12:56 - 05.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3318216170
-
Контактна особа:
Євген Філін 380638588166 filineugen@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, Київська область, Київ, Україна, 04123, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВІТРЯНІ ГОРИ, будинок 10 Д, квартира 34
Оскарження: 25.05.2021 12:56 - 05.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
160 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
160 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.05.2021 12:56
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ФОП ОРЛОВ АРТЕМ ВАДИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3342206958
-
Контактна особа:
Артем Орлов 380672761301 cervelo0@gmail.com
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, Україна, 03037, місто Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 37, квартира 19
Початкова пропозиція
162 407.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 407.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
44f26fdce8ff451abafcf3b3a5a5f470
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-009410-b-a1
Постачальник:
ФОП ФІЛІН ЄВГЕН ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3318216170
-
Контактна особа:
Євген Філін 380638588166 filineugen@gmail.com
-
Адреса:
04123, Україна, Київська область, Київ, Україна, 04123, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВІТРЯНІ ГОРИ, будинок 10 Д, квартира 34
Номер договору:
28
Сума договору:
160 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.06.2021 15:00
Статус:
Виконаний