-
Відкриті торги
-
КЕП
Одяг спортсменів секції велоспорту
Оголошено тендер
162 407.00
UAH
Номер:
f6e41017fbcd49eaa1ace69d4aeb4598
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-05-007079-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
162 407.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Одяг спортсменів секції велоспорту
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18412000-0 Спортивний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.02.2021 19:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума162 407.00 UAH