• Відкриті торги
  • КЕП

Одяг спортсменів секції велоспорту

160 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 44f26fdce8ff451abafcf3b3a5a5f470
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-07-009410-b-a1
Замовник: Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
Постачальник: ФОП ФІЛІН ЄВГЕН ДМИТРОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Номер договору: 28
Дата підписання: 07.06.2021 15:00
Період дії договору: 07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 160 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 160 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Одяг спортсменів секції велоспорту
Код ДК 021:2015: 18412000-0 Спортивний одяг
Кількість 37 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 03191, Україна, м. Київ, м. Київ, Маршала Якубовського,7А На карті

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КДЮСШ №15
ФОП Фiлiн Є.Д.
Сума 160000.00 UAH
Статус
Оплачений
22.06.2021 15:11
Док-ти 1