-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (догляд за об’єктами зеленого господарства) (ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територій)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002738-a
Завершена
2 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 400.00 UAH
Номер:
c29880b8bd3b42a9a4eaa40abaecb89b
Внутрішній номер закупівлі:
9801319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-002738-a
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна Миколаївна 380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 18:43 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 18:43 - 03.06.2021 08:00
Аукціон:
04.06.2021 14:31 - 04.06.2021 14:52
Період кваліфікації:
04.06.2021 14:52 - 10.06.2021 16:00
Період завантаження договору:
10.06.2021 16:00 - 30.06.2021 16:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надану послугу здійснюються Замовником на умовах післяоплати на протязі 50 банківських днів на підставі оформленого належним чином акту наданих послуг протягом трьох банківських днів з моменту надходження коштів на поточний рахунок Замовника в межах відповідних бюджетних асигнувань. Такі умови фінансування виключають пред'явлення штрафних санкцій щодо оплати Послуги.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях50 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Догляд за об’єктами зеленого господарства
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, об’єкти благоустрою зеленого господарства у м. Харків
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОБЛЕСК"
Оскарження: 10.06.2021 16:00 - 21.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43787496
-
Контактна особа:
Володимир Бадалов +380630445287 llcflash@ukr.net
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Шевченка, будинок 327
Оскарження: 10.06.2021 16:00 - 21.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 587 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2021 16:00
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ФОП "КОЛІСНИК МАРИНА ЄВГЕНІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3457712366
-
Контактна особа:
Марина Колісник +380937773909 marina3909@ukr.net
-
Адреса:
64305, Україна, Харківська область, місто Ізюм, ВУЛИЦЯ ПАВЛОВА, будинок 25
Початкова пропозиція
2 850 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
0f25385dce294f068a2d57648c9baa95
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-002738-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПРОБЛЕСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43787496
-
Контактна особа:
Володимир Бадалов +380630445287 llcflash@ukr.net
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Шевченка, будинок 327
Номер договору:
Т06/29-1
Сума договору:
2 580 950.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.06.2021 00:00 - 16.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний