-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (догляд за об’єктами зеленого господарства) (ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територій)
2 580 950.88
UAH без ПДВ
Номер:
0f25385dce294f068a2d57648c9baa95
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-002738-a-a1
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Контактна особа:
Слінько Ганна Миколаївна 380577250285 khzelenbud@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОБЛЕСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43787496
-
Контактна особа:
Володимир Бадалов +380630445287 llcflash@ukr.net
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Шевченка, будинок 327
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Номер договору:
Т06/29-1
Дата підписання:
29.06.2021 00:00
Період дії договору:
29.06.2021 00:00 - 16.12.2021 00:00
Сума договору:
2 580 950.88 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 580 950.88 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Догляд за об’єктами зеленого господарства
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61000, Україна, Харківська область, Харків, об’єкти благоустрою зеленого господарства у м. Харків
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d73e0f25ae30461b844952c5e9bdd828
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Зменшити ціну Договору на 6 049,12 грн. (шість тисяч сорок дев’ять гривень дванадцять копійок), в зв’язку з чим пункт 3.1. розділу ІІІ. Ціна договору Договору викласти у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить 2 580 950,88 грн. (два мільйони п’ятсот вісімдесят тисяч дев’ятсот п’ятдесят гривень вісімдесят вісім копійок), ПДВ не передбачено.».
2. В зв’язку зі зменшенням ціни Договору Додаток № 1. Технічна специфікація, Додаток № 2. Протокол погодження ціни договору та Додаток № 4. Калькуляція Договору № Т06/29-1 від «29» червня 2021 року викласти у новій редакції (додаток № 1, додаток № 2 та додаток № 4 у новій редакції додаються).
3. Змінити термін дії Договору до 16.12.2021 року, в зв’язку з чим пункт 5.1. розділу V. Надання послуги викласти у наступній редакції:
«5.1. Термін надання послуги: до 16 грудня 2021.».
4. Пункт 10.1 розділу Х. Строк дії договору викласти у наступній редакції:
«10.1. Цей Договір набирає чинності з дня підписання договору і діє до 16.12.2021 р., а у частині розрахунків до повного виконання сторонами своїх зобов'язань.».
5. Розділ XIІІ. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін Договору викласти у наступній редакції:
«ЗАМОВНИК:
Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» Харківської міської ради
Код ЄДРПОУ 03362152
61145, м.Харків, вул. Клочківська, 195-А
IBAN № UA 563204780000026001924888707
АБ «УКРГАЗБАНК» м. Київ
МФО 320478
ІПН 033621520302,
Витяг з реєстру платників ПДВ
1420304500400
ВИКОНАВЕЦЬ:
Товариство з обмеженою
відповідальністю «ПРОБЛЕСК»
Код ЄДРПОУ 43787496
61070, Україна, м. Харків,
вул. Шевченка, буд. 327
IBAN № UA203510050000026001879032984
АТ «УКРСИББАНК»
Платник податку на загальних підставах
Тел.: +38(063)-044-52-87
llcflash@ukr.net»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано