• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (догляд за об’єктами зеленого господарства) (ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територій)

Оголошено тендер

2 880 000.00 UAH
Номер: 281a56bcecbd48ea8a3c47a489717431
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-07-004133-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (догляд за об’єктами зеленого господарства) (ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територій)
Примітки: Найменування замовника: Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» Харківської міської ради. Місцезнаходження замовника: 61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Клочківська, 195-А Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 03362152. Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби територіальної громади, комунальне підприємство.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Дата опублікування: 07.05.2021 18:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти отримані від господарської діяльності підприємства
Сума2 880 000.00 UAH