• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб. (Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)

Завершена

11 760 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58 800.00 UAH
Номер: 85098d37cb4240d2af3a98d04656d073
Внутрішній номер закупівлі: 979444
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-21-001320-c   
Замовник: Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області
Контактна особа: Гузь Анастасія Валеріївна 380552264288 cgo65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 11 760 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 58 800.00 UAH
Період уточнення: 21.04.2017 17:07 - 12.05.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2017 17:07 - 22.05.2017 17:00
Період прекваліфікації: 22.05.2017 17:04 - 18.06.2017 00:00
Аукціон: 19.06.2017 11:07 - 19.06.2017 11:28
Період кваліфікації: 19.06.2017 11:28 - 21.06.2017 14:14
Період завантаження договору: 19.06.2017 11:28 - 09.07.2017 11:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб. (Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 7 штуки
Період постачання 01.07.2017 - 28.08.2017
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Морська, 13 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БАС МОТОР

Оскарження: 19.06.2017 11:28 - 02.07.2017 00:00
Початкова пропозиція 11 690 700.00 UAH з ПДВ /
11 690 700.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
12.06.2017 15:11
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2017 14:14
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
Початкова пропозиція 11 760 000.00 UAH з ПДВ /
11 760 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
12.06.2017 15:11
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 1341984ebd8244179fb1e0fc912a0f35
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-21-001320-c-b1
Постачальник: ТОВ БАС МОТОР
Номер договору: 24
Сума договору: 11 690 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 13.07.2017 11:05
Статус:
Підписаний
pdf
Договір автобуси.pdf
p7s
sign.p7s