-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб. (Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)
Тендер Prozorro UA-2017-04-21-001320-c
Завершена
11 760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 58 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 58 800.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2017 17:07 - 12.05.2017 17:00
Відповідь надана
Копія балансу
Номер:
cb588763ce2943d988c9ffcc84b6de0c
Дата опублікування:
24.04.2017 15:00
Опис:
Вами в розділі "Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установленні статтею 17 Закону" в Розділі ІІ Кваліфікаційні критерії до учасників встановлені Замовником відповідно до статті 16 Закону стоїть вимога надати
КОПІЮ БАЛАНСу ЗА 2016 рік, КОПІЮ ЗВІТУ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ за 2016 рік та КОПІЮ ЗВІТУ ПРО РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ у 2016 році.
Але ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ статтею 16, розділом 2 передбачено
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Якщо Учасник не подасть вищезазначені документи (КОПІЮ БАЛАНСу ЗА 2016 рік, КОПІЮ ЗВІТУ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ за 2016 рік та КОПІЮ ЗВІТУ ПРО РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ у 2016 році) це ж не буде підставою для відхилення?!
Відповідь:
Дійсно, Замовником встановлено необхідність документального підтвердження фінансової спроможності Учасників, керуючись пунктами 3 і 4 статті 22 Закону. Також далі за текстом тендерної пропозиції Замовника зазначено, що в разі якщо Учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов'язаний складати вказані звіти, такий Учасник надає лист - роз'яснення в довільній формі, за підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою (при наявності), в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вищезазначеної звітності. При розгляді тендерних пропозицій учасників Замовник буде керуватися чинним законодавством.
Дата відповіді:
25.04.2017 08:58