• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб. (Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)

Договір на закупівлю ДК 021:2015 - 34120000-4Мототранспортні засоби для перевезення 10 більше осіб (шкільний автобус)

11 690 700.00 UAH з ПДВ
Номер: 1341984ebd8244179fb1e0fc912a0f35
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-21-001320-c-b1
Постачальник: ТОВ БАС МОТОР
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис: Договір на закупівлю ДК 021:2015 - 34120000-4Мототранспортні засоби для перевезення 10 більше осіб (шкільний автобус)
Номер договору: 24
Дата підписання: 13.07.2017 11:05
Період дії договору: 13.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 11 690 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 690 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб. (Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 7 штуки
Період постачання 01.07.2017 - 28.08.2017
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Морська, 13 На карті