-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-005917-a
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Завершена
377 059.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 885.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 885.30 UAH
Номер:
ec81b0fe769d44e9a9bcc3a41816f2c6
Внутрішній номер закупівлі:
9676171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-26-005917-a
Замовник:
КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24844607
-
Адреса:
92907, Україна, Луганська область, Стара Краснянка, вул. Переїздна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хлопчишина Тетяна Вікторівна 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
377 059.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.04.2021 13:47 - 03.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2021 13:47 - 13.05.2021 13:30
Аукціон:
14.05.2021 15:25 - 14.05.2021 15:52
Період кваліфікації:
14.05.2021 15:52 - 27.05.2021 10:19
Період завантаження договору:
27.05.2021 10:19 - 16.06.2021 10:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 059.00 М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»