-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-005917-a
М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Завершена
377 059.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 885.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 885.30 UAH
Період оскарження:
26.04.2021 13:47 - 09.05.2021 00:00
Нічого не знайдено.