• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»

Оголошено тендер

377 059.00 UAH
Номер: 99ec7177c8a5401f817f2debe2e96686
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-26-005373-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Замовник: КУ "КРЕМІНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ"
Очікувана вартість: 377 059.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Примітки: М'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.04.2021 13:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМ'ясо (свинина охолоджена на кістці 1 категорії, м'ясо яловичини охолоджене, курчата (тушка заморожена)1 категорії)»
Сума377 059.00 UAH