-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сироватки (код НК 024:2019 прописано по кожній позиції в технічних вимогах)
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-003314-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер:
40d1bd7619f94ef9a4791809ff23bfe4
Внутрішній номер закупівлі:
9671676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-26-003314-a
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com https://donolc.org
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150.00 UAH
Період уточнення:
26.04.2021 11:24 - 02.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2021 11:24 - 12.05.2021 01:00
Аукціон:
13.05.2021 14:33 - 13.05.2021 15:00
Період кваліфікації:
13.05.2021 15:00 - 14.05.2021 13:05
Період завантаження договору:
14.05.2021 13:05 - 03.06.2021 13:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
6 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 14.05.2021 13:05 - 25.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Оскарження: 14.05.2021 13:05 - 25.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
23 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2021 13:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3675610324
-
Контактна особа:
Кривенко Анастасія 380639553213 KAS0639553213@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Початкова пропозиція
29 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0
АГЕЄВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017613041
-
Контактна особа:
Людмила +380969998594 liudmila.ageeva@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, пр-кт Перемоги 103, кв. 18
Початкова пропозиція
29 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
328ff58c35574b21a12226fc101b1792
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-26-003314-a-c1
Постачальник:
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Номер договору:
16
Сума договору:
23 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.05.2021 13:46
Статус:
Виконаний