-
Відкриті торги
-
КЕП
Сироватки (код НК 024:2019 прописано по кожній позиції в технічних вимогах)
23 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
328ff58c35574b21a12226fc101b1792
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-26-003314-a-c1
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com https://donolc.org
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
25.05.2021 13:46
Період дії договору:
25.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
23 100.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
23 100.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
6 найменувань
Період постачання
до 31.12.2021