-
Відкриті торги
-
КЕП
Сироватки
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
f5cd3e05b95e46ffa8fae489b89475a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-26-003058-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сироватки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.04.2021 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума30 000.00 UAH