-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу)
Тендер Prozorro UA-2017-05-26-001408-b
Завершена
4 469 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
Номер:
740bb31e0d4d4a7399cd486754a3d478
Внутрішній номер закупівлі:
965272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-26-001408-b
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 15-й км.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Валеріївна Фузік +380444228278 irinakiev79@gmail.com http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 469 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 349.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 939.80 UAH
Період уточнення:
26.05.2017 16:06 - 02.06.2017 17:30
Період прийому пропозицій:
26.05.2017 16:06 - 12.06.2017 17:30
Аукціон:
13.06.2017 15:19 - 13.06.2017 15:40
Період кваліфікації:
13.06.2017 15:40 - 21.06.2017 09:01
Період завантаження договору:
13.06.2017 15:40 - 03.07.2017 15:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.06.2017 - 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Міськбудінвест
Оскарження: 13.06.2017 15:40 - 02.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175387
-
Контактна особа:
Улазовський Олександр Олександрович +380444639430 shonik_1@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, вул.С.Скляренка,17
Оскарження: 13.06.2017 15:40 - 02.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 815 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 792 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2017 09:01
Документи
42
Скарги
0
ТОВ ХК Енергомонтажвентиляція
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619034
-
Контактна особа:
Прехтль Вадим Юрійович +380442345085 vup@emv.com.ua http://emv.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Київ, вул. Івана Франка, 5б
Початкова пропозиція
3 868 169.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ae1d61816ae458bb994ebe95b199047
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-26-001408-b-b1
Постачальник:
ТОВ Міськбудінвест
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175387
-
Контактна особа:
Улазовський Олександр Олександрович +380444639430 shonik_1@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, вул.С.Скляренка,17
Номер договору:
216
Сума договору:
3 792 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.07.2017 14:05
Статус:
Підписаний