-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу)
Тендер Prozorro UA-2017-05-26-001408-b
Завершена
4 469 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 349.50 UAH
Період уточнення:
26.05.2017 16:06 - 02.06.2017 17:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим