-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу)
3 792 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ae1d61816ae458bb994ebe95b199047
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-26-001408-b-b1
Постачальник:
ТОВ Міськбудінвест
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175387
-
Контактна особа:
Улазовський Олександр Олександрович +380444639430 shonik_1@ukr.net
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, вул.С.Скляренка,17
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
216
Дата підписання:
07.07.2017 14:05
Період дії договору:
07.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
3 792 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 792 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівельні роботи з реконструкції системи вентиляції та кондиціювання будівлі адміністративно-технічного корпусу
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.06.2017 - 15.12.2017