-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-011161-c
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Завершена
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер:
75857798016f4b9395f9dffa89097abc
Внутрішній номер закупівлі:
9622899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-21-011161-c
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Додаткова контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380380676222 lagamba@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 844.85 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 17:29 - 17.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2021 17:29 - 27.05.2021 10:00
Період прекваліфікації:
27.05.2021 10:03 - 23.06.2021 00:00
Аукціон:
24.06.2021 14:27 - 24.06.2021 14:48
Період кваліфікації:
24.06.2021 14:48 - 29.06.2021 19:28
Період завантаження договору:
29.06.2021 19:28 - 19.07.2021 19:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов'язується здійснити оплату вартості фактично поставленого Товару визначеної у відповідному рахунку-фактурі, видатковій накладній та акті приймання-передачі Товару шляхом перерахування вартості фактично поставленого Товару на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцять) календарних днів з дня підписання відповідної видаткової накладної та акту приймання-передачі Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
Оскарження: 29.06.2021 19:28 - 10.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380442577027, 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Оскарження: 29.06.2021 19:28 - 10.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 361 000.00 UAH без ПДВ /
3 361 000.00 UAH без ПДВ
3 361 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
55d21e35461543448eb43449214c75fe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-011161-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380442577027, 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Номер договору:
477
Сума договору:
3 361 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
15.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний