-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
3 361 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
55d21e35461543448eb43449214c75fe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-011161-c-b1
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380442577027, 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
477
Дата підписання:
15.07.2021 00:00
Період дії договору:
15.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
3 361 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 361 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ГУНП у Львівській області
IBAN:UA128201720343130001000092666
ТОВ "Інженіринг-Аналітика"
IBAN:UA563005280000026005455044180
Сума
3361000.00 UAH
Статус
Оплачений
29.10.2021 13:00
Док-ти
1
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dc6587d15ef746069d5740ea75e961b8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, а саме виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
26.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано