-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для організації мобільного командно-штабного центру)
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-011161-c
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Завершена
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 17:29 - 17.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим