-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-008110-b
Завершена
373 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 869.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 869.00 UAH
Номер:
36803a8b74e34ae68c426f737d8b2b1f
Внутрішній номер закупівлі:
9513413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-14-008110-b
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скарлат Сергій Дмитрович 380671568769 gling@rekord.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
373 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 869.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 15:11 - 20.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2021 15:11 - 30.04.2021 09:00
Аукціон:
05.05.2021 14:35 - 05.05.2021 14:56
Період кваліфікації:
05.05.2021 14:56 - 06.05.2021 15:05
Період завантаження договору:
06.05.2021 15:05 - 26.05.2021 15:05
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПідписання акту приймання-передачі Товару зі встановленням
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування – далі Товар. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру рівнемірів -лічильньків, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”.
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ФОРТУНА"
Оскарження: 06.05.2021 15:05 - 17.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30093555
-
Контактна особа:
Давідчук Андрій 380503201785 FORTUNA_DN@I.UA http://www.fortuna.dp.ua
-
Адреса:
Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, селище міського типу Слобожанське, вулиця Василя Сухомлинського, будинок 62, квартира 15
Оскарження: 06.05.2021 15:05 - 17.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
371 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2021 15:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
ТОВ НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "ЗІРКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32340977
-
Контактна особа:
Віталій Беседін +380980069766 npik.zirka@ukr.net
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 185
Початкова пропозиція
373 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
373 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
e14bad02447e483398357fb770980363
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-008110-b-a1
Постачальник:
ПП "ФОРТУНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30093555
-
Контактна особа:
Давідчук Андрій 380503201785 FORTUNA_DN@I.UA http://www.fortuna.dp.ua
-
Адреса:
Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, селище міського типу Слобожанське, вулиця Василя Сухомлинського, будинок 62, квартира 15
Номер договору:
ДФ-260
Сума договору:
371 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
309 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.05.2021 11:00
Статус:
Виконаний