• Відкриті торги
  • КЕП

Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування

371 800.00 UAH з ПДВ
Номер: e14bad02447e483398357fb770980363
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-14-008110-b-a1
Замовник: Державна організація "Комбінат "Рекорд"
Постачальник: ПП "ФОРТУНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Номер договору: ДФ-260
Дата підписання: 17.05.2021 11:00
Період дії договору: 17.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 371 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 966.67 UAH)
Оплачено: 371 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 966.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування – далі Товар. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру рівнемірів -лічильньків, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”.
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 2 комплект
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Оплати

Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДО "Комбінат"Рекорд"
ПП «ФОРТУНА»
Сума 371800.00 UAH
Статус
Оплачений
13.07.2021 14:41
Док-ти 1