-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування
Оголошено тендер
373 800.00
UAH
Номер:
b30f08ef86de4fdbbd526ed28d268fe2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-14-007630-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
373 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.04.2021 14:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання, яке складається з рівнемірів-лічильників сервопривідних для світлих нафтопродуктів та необхідного устаткування для їх функціонування – далі Товар. Товар включає поставку, монтаж на місці функціонування, пуско - налагоджувальні роботи, повірку та повинен задовольняти вимогам нормативних документів, які регулюють функціонування єдиного державного реєстру рівнемірів -лічильньків, у тому числі постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 “Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку до контролюючих органів”.
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.06.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума373 800.00 UAH