-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 15420000 – 8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) –Код ДК 021:2015 15421000 – 5 Рафіновані олії
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-006857-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Документи, які надані учасником у складі пропозиції, але не готуються учасником безпосередньо (довідки, висновки, сертифікати тощо), мовою іншою, ніж українська мова або російська мова, повинні мати автентичний переклад на українську мову, крім документів, викладених на російській мові. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
173 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 867.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 867.10 UAH
Номер:
095c8d7ddab648819b4f113500edd99c
Внутрішній номер закупівлі:
9511688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-14-006857-b
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
173 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
867.10 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 14:34 - 21.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2021 14:34 - 01.05.2021 14:21
Аукціон:
05.05.2021 14:20 - 05.05.2021 14:41
Період кваліфікації:
05.05.2021 14:41 - 25.05.2021 14:56
Період завантаження договору:
25.05.2021 14:56 - 14.06.2021 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником поставлених товарів - на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки товару за умови наявності необхідних бюджетних коштів на рахунку Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється на протязі 10-ти банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія рослинна, рафінована
Кількість
2668 кілограм
Період постачання
24.05.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
Оскарження: 25.05.2021 14:56 - 05.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Оскарження: 25.05.2021 14:56 - 05.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
173 153.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 153.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.05.2021 14:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ФОП "РОМАНОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Світлана Романова +380667920796 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Мирноград, КВ-Л 40, будинок 1, квартира 21
Початкова пропозиція
173 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
1aacc9965b314f1680ea6f1196485f62
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-006857-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Номер договору:
№ 103
Сума договору:
74 336.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
61 947.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.06.2021 00:00 - 25.02.2022 00:00
Дата підписання:
09.06.2021 13:18
Статус:
Підписаний