-
Відкриті торги
-
КЕП
За кодом ДК 021:2015 – 15420000 – 8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) –Код ДК 021:2015 15421000 – 5 Рафіновані олії
1. Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного Цивільного та Господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити дію Договору № 103 від 09.06.2021року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
74 336.46
UAH з ПДВ
Номер:
1aacc9965b314f1680ea6f1196485f62
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-006857-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Контактна особа:
Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ БУДИНОК "МАКСИМУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23768657
-
Контактна особа:
Наталія Ключка +380504734454 tbmaksimym@gmail.com
-
Адреса:
85322, Україна, Донецька область, місто Мирноград, М-Н МОЛОДІЖНИЙ, будинок 57
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Опис:
1. Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного Цивільного та Господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити дію Договору № 103 від 09.06.2021року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер договору:
№ 103
Дата підписання:
09.06.2021 13:18
Період дії договору:
09.06.2021 00:00 - 25.02.2022 00:00
Сума договору:
74 336.46 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 389.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія рослинна, рафінована
Кількість
1145.4 кілограм
Період постачання
09.06.2021 - 25.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода № 1 від 14.06.2021
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 Додаткова угода № 6
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d8cb395e0acd4f069f9b20f269c4c70e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п. 11.1. Договору № 103 від 09.06.2021р. (далі – Договір), уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п. 4.1. розділу IV. «Порядок поставки товару» Договору та викласти у наступній редакції:
«4.1. Строк поставки товару – з 15.06.2021 до 31.12.2021 року, протягом двох робочих днів з моменту отримання відповідної заявки Замовника».
2. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
3. Справжня Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
4. Справжню Додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 від 14.06.2021
Дата внесення змін до договору:
11.06.2021 10:59
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
692200630fd24791b3c38d4a351b92b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.11.1, Договору № 103 від 09.06.2021р., уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.3.1 розділу ІІІ. «Ціна договору» Договору та викласти його у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить : 153 683 грн. 20 коп. (сто п’ятдесят три тисячі шістсот вісімдесят три грн. 20 коп.) у т.ч. ПДВ- 25 613 грн. 87 коп. »
Зменшення суми Договору складає 19 470 грн. 00 коп. (дев`ятнадцять тисяч чотириста сімдесят грн 00 коп.)
2. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
4. Справжня додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
5. Справжню додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.10.2021 16:13
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a628001fcbf14905839f26e4acc3054b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.11.1, Договору № 103 від 09.06.2021р., уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.3.1 розділу ІІІ. «Ціна договору» Договору та викласти його у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить : 90 081 грн. 20 коп. (дев’яносто тисяч вісімдесят одна грн. 20 коп.) у т.ч. ПДВ- 15 013 грн. 53 коп. »
Зменшення суми Договору складає 63 602 грн. 00 коп. (шістдесят три тисячі шістсот дві грн 00 коп.)
2. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
4. Справжня додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
5. Справжню додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
07.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f97c8943240a4ee8a050f0c8c19d4494
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.11.1, Договору № 103 від 09.06.2021р., уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.3.1 розділу ІІІ. «Ціна договору» Договору та викласти його у наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить : 62 514 грн. 28 коп. (шістдесят дві тисячі п`ятсот чотирнадцять грн. 28 коп.) у т.ч. ПДВ- 10 419 грн. 05 коп. »
Зменшення суми Договору складає 27 566 грн. 92 коп. (двадцять сім тисяч п`ятсот шістдесят шість грн 92 коп.)
2. Внести зміни у Специфікацію до Договору і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
3. Інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
4. Справжня додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
5. Справжню додаткову угоду складено у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 12:43
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
257a2d633c37423eb00cf2f0e89a49f7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, уклали цю додаткову угоду відповідно до п. 8 ч. 5 та ч. 6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі», ст. ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України та п. 10.4, Договору № 103 від 09.06.2021р., (далі – Договір), про таке:
1. Замовник та Постачальник, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі» чинного Цивільного та Господарського законодавства, прийшли до згоди продовжити дію Договору № 103 від 09.06.2021року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
2. Пункт 1.3 Договору № 103від 09.06.2021року доповнити наступним абзацом:
«Кількість товару, що підлягає збільшенню, вказана у специфікації, що є невід`ємною частиною цього Договору».
3. Вартість цієї Додаткової угоди складає 12 478 грн. 97 коп. (Дванадцять тисяч чотириста сімдесят вісім грн. 97 коп.) у т.ч. 2 079 грн. 83 коп.
4. Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання та діє до 25.02.2022 року.
5. Інші умови Договору залишаються без змін.
6. Цю угоду складено у двох ідентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної зі Сторін.
7. Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору № 103 від 09.06.2021року.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fddda39899544d30b39e4a09ed63a6ad
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони, керуючись п.1 частина 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст.188 Господарського кодексу України, п.11.1 Договору № 103 від 09.06.2021р., уклали цю додаткову угоду (далі – Додаткова угода) про наступне:
1. Внести зміни у п.3 Додаткової угоди № 5 від 31.12.2021р. до Договору № 103 від 09.06.2021р., та викласти його у наступній редакції:
«3. Вартість цієї Додаткової угоди складає 11 822 грн. 18 коп. (одинадцять тисяч вісімсот двадцять дві грн. 18 коп.), у т.ч. ПДВ - 1 970 грн. 36 коп. »
2. Зменшення суми складає 656 грн. 79 коп. (шістсот п’ятдесят шість грн. 79 коп.).
3. Внести зміни у Специфікацію до Додаткової угоди № 5 від 31.12.2021р. до Договору № 103 від 09.06.2021р.,і викласти в редакції, що додається до цієї Додаткової угоди.
4. Невід’ємною частиною цієї Додаткової угоди є Специфікація.
5. Всі інші умови Договору залишаються незмінними і сторони підтверджують по ним свої зобов`язання.
6. Ця Додаткова угода складена у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із сторін.
7. Дана Додаткова угода є невід`ємною частиною Договору.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 6
Дата внесення змін до договору:
25.02.2022 10:00
Статус:
Опубліковано