-
Відкриті торги
-
КЕП
закупівлі За кодом ДК 021:2015 – 15420000 – 8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) –Код ДК 021:2015 15421000 – 5 Рафіновані олії
Оголошено тендер
173 420.00
UAH
Номер:
e5244c5990974fd0b2c08951fba7bdb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-14-003943-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Селидівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142916
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Нагорна, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
закупівлі За кодом ДК 021:2015 – 15420000 – 8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) –Код ДК 021:2015 15421000 – 5 Рафіновані олії
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.04.2021 14:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Олія рослинна, рафінована
Кількість
2668 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний та спеціальний фонд бюджету
Сума173 420.00 UAH