-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-006634-b
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" , що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації. Код товару, визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба. Вимоги до предмету закупівлі, опис технічних та якісних характеристик товару згідно додатку 1 до тендерної документації (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ)
мін. крок: 1% або 1 374.89 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19300, Україна, Черкаська область, Лисянський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться поетапно шляхом оплати Замовником-розпорядником коштів, після пред’явлення Постачальником накладних на оплату товару. Замовник - розпорядник коштів протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання накладних та відповідного фінансування в межах кошторисних призначень, подає доручення на здійснення платежу в органи управління державної казначейської служби України. Оплата здійснюється органами Державної казначейської служби в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку. При цьому розрахунок за поставлений Товар може бути відстрочено до 30 (тридцяти) календарних днів але не пізніше 31.12.2021 року. У разі затримання бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Замовником на свій рахунок бюджетних коштів, призначених на фінансування закупівлі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Оскарження: 01.05.2021 08:10 - 12.05.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
3147618478
-
Контактна особа:
Коваль Олександр Володимирович +380674849339 0968599059natsaun@gmail.com
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, 18030, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 170, квартира 52
Контракти
- Контракт №1 ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6